Konforunuz İçin Hızlı Çözümler Daikin Yetkili Servis Güvencesinde!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Daikin Yetkili Servisi Aras Klima

Hakkımızda

Aras Klima olarak 2009’dan beri Daikin yetkili servisi ve yetkili satış noktası olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Daikin marka duvar, salon, kaset, kanallı klima ve VRV sistemleri satışı ve satış sonrası montaj, bakım, ve onarım desteğimiz ile ev ve iş yerlerinizin 4 mevsim konforlu ve temiz bir atmosfere sahip olmasına katkıda bulunuyor; yaşamınızı kolaylaştıracak iklimlendirme çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz, geniş araç filomuz ve güler yüzlü çağrı merkezimiz ile memnuniyetinizi hedefliyoruz.

Yetkili servis hizmetlerimizden yararlanmak, profesyonel bir ekipten destek almak ve yaşam alanlarınızın kalitesini attırmak için Aras Klima ile tanışın!

daikin yetkili servisi

15+

Yıllık Deneyim

Daikin klima servis hizmetlerinde yılların deneyimi.

8+

Servis Hizmetleri

Duvar, salon, kaset, kanallı klimaların bakım ve onarımı.

39+

Servis Noktası

Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’ndaki tüm semtlere destek.

%100

Memnuniyet

Daikin yetkili servis hizmetlerinden yararlanan binlerce müşteri.

daikin yetkili servis

Vizyon & Misyon

Hedefimiz, yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi birikimimizi dinamik ve yenilikçi kadromuzla birleştirerek siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli servis hizmetlerini sunmaktır.

Daikin yetkili servisi Aras Klima olarak dürüst ve ilkeli çalışma prensiplerimizle satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde güveninizi kazanmak, ev ve işletmelerinizde tasarruflu ve uzun ömürlü iklimlendirme konforu yaşamanızı sağlamak, her zaman ekibimizi geliştirmek ve sektörümüze sürdürülebilir değer katmak vizyonumuzdur.

Tercih edilen bir yetkili servis olmak için Daikin klima servis süreçlerimizin tamamına garanti sunuyor, akıllarda soru işaretleri bırakmıyoruz.

Ekibimiz

Daikin yetkili servisi olarak Daikin klimalarınız için alanında uzman, deneyimli ve sertifikalı teknisyenlerimizle hizmet veriyor, ekibimizi her zaman geliştiriyoruz.

Teknik bilgi ve tecrübesi yüksek, profesyonel iş ahlakını öncelik edinen, iletişim becerileri gelişmiş ve güler yüzlü bir kadro ile hizmet kalitemizden ödün vermiyor; memnuniyetinizi önemsiyoruz. Daikin klima onarım, montaj, bakım ve parça değişimi işlemlerinde tüm süreci müşterilerimize ayrıntılı bir şekilde aktarıyor, hizmet sonrası desteğimizi sürdürüyoruz.

15 yılı aşkın sektörel deneyimle İstanbul’un en çok tavsiye edilen ve beğenilen Daikin yetkili servisi olmaya devam ediyoruz. Gelin, ekibimizle siz de tanışın…

daikin yetkili servis merkezi
daikin klima servisi

Değerler & Kalite Politikamız

Verimlilik ve tasarruf odaklı, çevreye saygılı ve şeffaf bir firma olarak Daikin klima teknolojilerinde en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

Teknolojinin getirdiği imkanlarla çevre dostu çözümleri destekliyor ve toplumun genel refahına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Çalışmalarımızı sürdürülebilirlik ve çevre bilinci doğrultusunda yönlendiriyoruz. Hizmetlerimizde kaliteyi temel alıyor, her aşamada yüksek standartlara bağlı kalarak müşterilerimize en üst düzeyde performans ve uzun vadeli çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlı ve çözüm odaklı bir yaklaşımla hizmet veriyoruz. Her müşterimizin memnuniyeti ve konforu, çalışma prensibimizin temelini oluşturuyor.

Montaj, Bakım ve Onarım Desteği Verdiğimiz Firmalar

Daikin klima yetkili servisi olarak iş yerleri, oteller, hastaneler, eğitim kurumları, kamu binaları, fabrikalar ve üretim merkezleri için montaj, bakım ve onarım çözümleri sunduk. Kurumsal referanslarımıza göz atın, siz de kaliteli servis hizmetlerimizle tanışın.

Bizi Daha Yakından Tanımak İster misiniz? Daikin Yetkili Servis Merkezimize ve Teknik Kadromuzun Yaptığı Bakım Onarım İşlemlerine Göz Atın!

Daikin yetkili servis merkezi olarak Daikin marka klimalar için yaptığımız keşif, montaj, bakım ve onarım uygulamalarımızı inceleyin; ekibimizi ve deneyimimizi yakından görün. Daikin yetkili servis merkezinden hizmet alarak ev ve iş yerlerinizin konforunu koruyun…

Servis Çağır
Servis Çağır 0212 286 15 30