Konforunuz İçin Hızlı Çözümler Daikin Yetkili Servis Güvencesinde!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Daikin Yetkili Servis Aras Klima
Sarıyer/İstanbul
Pınar Mah. Çamlıbel Cad. No: 65/A, 34460, Sarıyer/İstanbul

Aynı Gün Servis, Güvenli Hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Daikin klima yetkili servis merkezi olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Avrupa Yakası’nda başta Sarıyer olmak üzere Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Eyüp ve Beyoğlu gibi ilçelerle tüm Anadolu Yakası’na ulaşarak montaj, bakım ve onarım desteği sunuyoruz. Size en yakın servis noktamızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Daikin klima modelleri için keşif ve montaj hizmetini en uygun fiyatlarda sizlere sunuyoruz. Daikin klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Daikin klima servis fiyatları; arızanın boyutuna, onarılması veya değiştirilmesi gereken parçalara göre değişkenlik göstermektedir. Daikin klima servis fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşarak servis talebi oluşturabilir, uzman teknisyenlerimizin incelemesi sonucunda yapılması gereken işlemler, onarım süreci ve Daikin klima servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Daikin yetkili servis merkezi olarak bakım ve onarım hizmetlerimizin tamamında garanti sunmaktayız. Yetkili servisimizden talep ettiğiniz tüm montaj, bakım ve tamir uygulamaları faturalı ve garantili şekilde gerçekleşmektedir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Servis Talep Edin

daikin yetkili servisi iletişim
Servis Çağır
Servis Çağır 0212 286 15 30